Hakkımızda

   Firmamız EM-KA Ltd. Şti. 1972 yılında Ahmet Övüç tarafından kurulan Emek Demir Doğrama Atölyesi’nin devamı olarak 1994 yılında Yusuf Övüç ve Hacı Osman Övüç katılımıyla kurulmuştur. Yenilikçi ve çağdaş bir anlayışla, çelik konstrüksiyon ve betonarme alanında üretim yapmak amacıyla kurulan firmamız, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde kendisine ait 8000 m2 kapalı alan ve 12.000 m2 açık alan üzerine kurulmuş, en son teknoloji makinelerin kullanıldığı bir üretim tesisi hacmine sahiptir.

   Çalışan kadromuzda alanında uzman ve tecrübeli 3 tekniker (makine, inşaat ve elektrik), 1 mimar, 3 inşaat mühendisi, 1 kaynak mühendisi ve mesleki yeterlilik sertifikasına sahip 30 personelimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte firmamız ISO 9001:2015 kalite yönetim belgesine ve EN 3834-2, EN 1090-2, Sertifikalarına sahiptir. Kaynakçılarımızın tamamı uluslararası akredite olmuş kuruluşlardan EN 287-1 kaynakçı belgelerine ve usta başlarımız EN 14731 kaynak koordinasyon sertifikalıdır.

   2001 yılına kadar demir doğrama ve çelik konstrüksiyon alanında birçok projeye imza attıktan sonra çalışma alanımızı genişleterek, anahtar teslimi endüstriyel yapılar, sosyal ve kültürel yapılar, yönetim binaları, ticaret ve alışveriş merkezleri, eğitim tesisleri, AR-GE ve laboratuvar binaları, terminal binaları, çelik köprüler, lojistik tesisler gibi pek çok alanda müşterilerimize hem estetik hem de işlevsel çözümler sunuyoruz. Tasarım, projelendirme, imalat ve yerinde montaja kadar projenin tüm aşamalarında yer alarak 3 kıta ve 6 ülkede hizmet veriyoruz.

   Sektöründe tanınan ve tercih edilen bir marka olan firmamız, hizmetlerini daima müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. En iyi hizmeti sunmak ve maksimum memnuniyet sağlamak için ihtiyaç ve imkanları dikkate alarak hayata geçirdiğimiz projelerde en az malzeme sarfiyatı ile en fazla fayda sağlanmasına özen gösteriyoruz. Malzemelerin tamamı AVRUPA üretimli st 44 ve st 52 sertlikte JR 275 kalitede kullanılan saclar Ereğli A1 kalitededir. Kullandığımız çelik konstrüksiyon malzemelerin tamamı Avrupa normlarında ve sertifikalıdır. Kullandığımız bütün sarf malzemelerin kaliteli ve belgeli olmasına özen göstererek işimizin kaliteyle anılmasını istiyoruz.

   Var olduğumuz günden bugüne kadar ve gelecekte teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve hizmet kalitesini maksimum düzeyde tutmayı amaç edinerek sektöründe yeniliklere öncülük etmeyi ilke edinen firmamız, müşterilerine en kaliteli ve ekonomik hizmeti sunmak için çalışmaktadır.


Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda
Turkish English العربية
×